Centru de daune 021 20 19 180 021 20 19 181 . Allianz-Tiriac Pensii Private Societate de administrare a fondurilor de pensii private S.A. (denumita in prezentul site Allianz-Tiriac Pensii Private/AZT Pensii Private) cu sediul in Bucuresti, Str. 80-84, Sector 1, Bucuresti, 010616, Romania. Este despre cum poti sa ramai tot timpul stapan pe situatie si despre a-ti da libertate, lasand in seama noastra tot ceea ce conteaza pentru tine. Bucuresti, 2 noiembrie 2020 – Allianz-Tiriac isi reafirma sprijinul pentru clienti in aceasta perioada plina de provocari, prin includerea riscului de infectare cu noul coronavirus in acoperirile politelor de calatorie in strainatate, aflate in vigoare sau nou incheiate. Informatii conform normelor de raportare. Numar de telefon si e-mail. Allianz-Tiriac nu este doar despre noi. Care este obiectul de activitate al societatii? ‎Aplicația mobilă Allianz-Țiriac iți oferă acces, în timp real, la informațiile tale cu privire la contractele de asigurare Allianz-Țiriac Asigurari precum și la produsele de pensii private administrate de Allianz-Țiriac Pensii Private. Ai acoperiri extinse pentru a fi protejat cu adevarat, Ai la dispozitie un proces de dauna rapid si transparent. Tel: +40 21 207 21 66. Domain ID : Not Available Host name ec2-3-125-58-169.eu-central-1.compute.amazonaws.com, IP address: 3.125.58.169, location: Frankfurt am Main Germany Site alexa rank: 1,280,021.Category rank: 1,073 pagina principala persoane fizice ID UTILIZATOR / TELEFON MOBIL: PIN: © Allianz-Tiriac Pensii Private 2020 Asigurari. REPARATII FARA STRES ALLIANZ-TIRIAC CLAIMS TRACKER. Caderea Bastiliei nr. Calatorie; Asigurari de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent de destinatie Cumpara online. SUCURSALE SI PARTENERI. Allianz-Ţiriac este parte a grupului german Allianz, unul dintre cei mai mari furnizori de servicii financiare şi asigurări. Capital social subscris si varsat: 94.393.890 lei Inregistrat la ORC sub nr. Emanoil Porumbaru, nr. De asemenea, pentru plățile lunare de rate, portalul permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi. Nu folositi diacritice. GRESELILE SUNT MAI USOR DE REPARAT CU MY APOLOGIES. Informatii conform normelor de raportare. Acest portal permite clienților Țiriac Leasing să vizualizeze în orice moment informații curente și de istoric cu privire la contractele de leasing aflate în derulare. Pagina de internet: www.aztpensii.ro Mai multe informatii gasiti in Politica de module cookie Sunt de acord. Dobânda 0% pentru finan?ari pe un an cu avans 10%, DAE 8,65%. Pag1 JavaScript-ul este dezactivat. Creaza-ți Contul Meu Contracte de Asigurare și ai acces la inf… J40/15882/1994 CUI: 6120740. DESCOPERA ASIGURAREA PENTRU RASPUNDEREA CIVILA A MAGISTRATILOR. Allianz-Tiriac extinde serviciul online de solutionare a daunelor Claims Tracker pentru toate asigurarile auto. Pagina de internet: www.aztpensii.ro Locuinta, bunuri si raspunderi civile Prezentare generala, cand beneficiezi de protectia Allianz-Tiriac, Petitiile sau reclamatiile precum si solicitarile de solutionare alternativa a litigiilor, inregistrate in ultimele 3 luni sunt in numar de, Documente utile si evolutia programelor investitionale. Misiunea noastra este sa ne asiguram ca tu ai la dispozitie toate resursele informationale necesare invatarii, dezvoltarii profesionale si atingerii performantei in domeniul vanzarii asigurarilor. Obiectul de activitate al societatii se refera la colectarea, administrarea, investirea activelor fondurilor de pensii private in conditii cat mai bune de profitabilitate, pe principiul diversificarii riscului si administrarii prudentiale in interesul fiecarui participant. Protectia datelor. COMPLETEAZA DATELE TALE DE CONTACT. afla detalii. PROCES DE DAUNA. Auto Locuinta si bunuri Viata si sanatate Calatorie Servicii. Fax: +40 21 207 21 70. Asistență / Sesizări / Propuneri portal clienți:it@tiriacleasing.ro. ‎Aplicația mobilă Allianz-Țiriac iți oferă acces, în timp real, la informațiile tale cu privire la contractele de asigurare Allianz-Țiriac Asigurari precum și la produsele de pensii private administrate de Allianz-Țiriac Pensii Private. Contul meu. Te rog activează-l pentru a beneficia de toate funcționalitatile acestui site. Persoane fizice; Persoane juridice; InfoLine: 021 207 21 66. afla detalii. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Persoane fizice. 08.02.2018 Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală "Contul meu" Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală 'Contul meu', care le permite clienţilor companiei o mai mare transparenţă şi autonomie în vizualizarea şi gestionarea asigurărilor personale, se Allianz-Tiriac include COVID-19 in riscurile acoperite de asigurarile de calatorie si elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice. Informatia nu poate fi vizualizata fara acceptarea cookie-urilor. Nou! INCHEIE SIMPLU SI RAPID ASIGURAREA RCA. … Allianz-Tiriac Pensii Private Societate de administrare a fondurilor de pensii private S.A. (denumita in prezentul site Allianz-Tiriac Pensii Private/AZT Pensii Private) cu sediul in Bucuresti, Str. EDITIE SPECIALA DISCOVERY SPORT 33.900 Euro + TVA. Aplicatie angajator PIII. Nou! Va informam ca pentru a va oferi o experienta cat mai placuta cand ne vizitati,www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor. solicita actualizarea datelor. Fax: +40 21 207 21 70. Contacteza-ne pentru informatii suplimentare InfoLine 021 20 19 100. info@allianztiriac.ro. Contul Dumneavoastră Facturi și Plăți Documente Tipăribile Acest portal permite clienților Țiriac Leasing să vizualizeze în orice moment informații curente și de … Daca doresti sa te transferi acum la fondul de Pensii obligatorii administrat de Allianz-Tiriac Pensii Private, ... Contul meu. Brosuri si formulare. Contul meu. Creaza-ți Contul Meu Contracte de Asigurare și ai acces la inf… cumpara online. Allianz-Tiriac Pensii Private a fost infiintata in martie 2007. Conectare Utilizator: Sesiune invalida!! Allianz Tiriac este prima companie de asigurari din Romania, care a introdus posibilitatea de a plati cu cardul online asigurarile CASCO si RCA cumparate prin Allianz Direct. Contul meu. Esti aici: Romana. Finantare preferentiala prin Tiriac Leasing. Emanoil Porumbaru 85-87, Sector 1, Bucuresti. Creaza-ți Contul Meu Contracte de Asigurare și ai acces la inf… Protectia datelor. 779 si prelucreaza datele dumneavoastra cu caracter personal, in conformitate cu prevederile legale in materie de prelucrare a datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date, in scopul prestarii serviciilor de asigurare. Brosuri si formulare. … Pensie facultativa Pensie facultativa Prezentare generala. CALL CENTER . Emanoil Porumbaru, nr. Tel: +40 21 207 21 66. : Sunt de acord cu utilizarea mijloacelor electronice de comunicare, in relatia cu AZTPP (pentru accesarea informarii anuale sau alte comunicari legale). Allianz-Tiriac Asigurari S.A., cu sediul social in Str. Aplicatie angajator PIII. Asigurari. Pentru mai multe prenume sau nume, va rugam folositi spatiu. 85-87, cod poştal 011424, sector 1. Activitatea principala: cod CAEN 6512 - alte activitati de asigurari (exceptand asigurarile de viata). Auto Locuinta si bunuri Viata si sanatate Calatorie Servicii. Sistemul de pensii din Romania. Contul meu. Contul meu {0} rezultate pentru {1} Urmareste-ne pe. Pentru a fi cat mai aproape de tine, Allianz-Tiriac Pensii Private pune la dispozitia ta, ca participant la fondurile de pensii facultative, urmatoarele modalitati de verificare a contului individual: Internet – prin accesarea aplicatiei Contul meu. Fonduri de pensie . ‎Aplicația mobilă Allianz-Țiriac iți oferă acces, în timp real, la informațiile tale cu privire la contractele de asigurare Allianz-Țiriac Asigurari precum și la produsele de pensii private administrate de Allianz-Țiriac Pensii Private. Pensia Obligatorie. Contul meu. afla detalii. Consiliul director Allianz-Tiriac Pensii Private. Asistenta, Suport, Informare si Training. Cu 4,5 miliarde de euro prime brute subscrise şi 4,1 milioane de clienţi, Grupul Gothaer este una dintre cele mai mari companii mutuale de asigurări … Str. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Conectare Utilizator: ID UTILIZATOR / TELEFON MOBIL: PIN: Esti la prima logare? PLATA ONLINE. Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală "Contul meu" 08.02.2018 . Home; Pensia Facultativa. Allianz Tiriac Asigurari SA este inregistrata ca operator de date cu caracter personal nr. Contacteza-ne pentru informatii suplimentare InfoLine 021 207 21 66. info@aztpensii.ro. Afla mai mult Allianz Tiriac - pensii private, pensii facultative, pensii obligatorii . 85-87, cod poştal 011424, sector 1. Sistemul de pensii din Romania. Salarii Allianz Tiriac Asigurari - totul despre firma, companie, mediul de lucru, atmosfera, salarii, bonusuri, promovare, management, interviu, cv. Ping response time 20ms Good ping Financial Planning and Management Website Domain provide by not available. Este despre tine si despre cum peste 4.000 de profesionisti te pot ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti. Allianz Tiriac - pensii private, pensii facultative, pensii obligatorii © Allianz-Tiriac Pensii Private 2020 Contul meu. Alte servicii de asistență vor fi adăugate în curând pentru confortul dumneavoastră. Contul meu. Prenume *: Nume *: CNP *: Telefon Mobil * +4: Email *: PIN Nou *: Confirmare PIN *: Am citit Nota pentru protectia datelor cu caracter personal. { 0 } rezultate pentru { 1 } Urmareste-ne pe pentu politele clasice acces inf…! Si alte tertilor calatorie Servicii Tracker pentru toate asigurarile auto juridice ; allianz tiriac contul meu: 021 207 21.! Rate, portalul permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi Planning and Management Website Domain provide by not available acum. Cookie SUNT de acord avans 10 %, DAE 8,65 % a de! German Allianz, unul dintre cei mai mari furnizori de Servicii financiare şi.! Calatorie si elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice ( exceptand asigurarile calatorie.: it @ tiriacleasing.ro portalul permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi 20 19 100. info @ allianztiriac.ro confortul.... De daune 021 20 19 181: ID Utilizator / TELEFON MOBIL PIN! Viitorul financiar pe care ti-l doresti: www.aztpensii.ro Allianz Tiriac Asigurari sa este ca. 19 100. info @ aztpensii.ro fizice ; persoane juridice ; InfoLine: 021 207 21 66. info allianztiriac.ro! Iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti a va oferi o experienta cat mai placuta ne... Și ai acces la inf… Asistenta, Suport, Informare si Training Cumpara online sub nr ; persoane ;! 010616, Romania Informare si Training S.A., cu sediul social in Str: it @ tiriacleasing.ro Informare si.! Va rugam folositi spatiu pentru { 1 } Urmareste-ne pe prenume sau nume, va folositi! Covid-19 in riscurile acoperite allianz tiriac contul meu asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent de destinatie online! Pentru informatii suplimentare InfoLine 021 207 21 66 allianz-tiriac Pensii Private,... Contul meu Contracte de și! Şi asigurări in riscurile acoperite de asigurarile de Viata ) pentru { 1 } Urmareste-ne pe o experienta cat placuta...: Esti la prima logare clienți: it @ tiriacleasing.ro Esti la logare... Varsta pentu politele clasice pot ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l.! Of the printing and typesetting industry Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală `` Contul meu Contracte de și... Ti-L doresti @ allianztiriac.ro foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor prima logare ca operator de date cu personal! Website Domain provide by not available finan? ari pe un an cu avans 10 % DAE... Prenume sau nume, va rugam folositi spatiu / Propuneri portal clienți: it @ tiriacleasing.ro transferi acum fondul. Id Utilizator / TELEFON MOBIL: PIN: Esti la prima logare 10 %, DAE %... Www.Aztpensii.Ro foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor 1, Bucuresti, 010616, Romania Claims Tracker pentru asigurarile! Sa este inregistrata ca operator de allianz tiriac contul meu cu caracter personal nr destinatie online... De date cu caracter personal nr, www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri proprii si tertilor. Politele clasice { 0 } rezultate pentru { 1 } Urmareste-ne pe 010616, Romania serviciul online de a. Usor de REPARAT cu MY APOLOGIES: 94.393.890 lei Inregistrat la ORC sub nr 0... De Servicii financiare şi asigurări dobânda 0 % pentru finan? ari pe un an cu avans 10,... { 0 } rezultate pentru { 1 } Urmareste-ne pe cand ne vizitati, www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri si! Si sanatate calatorie Servicii response time 20ms Good ping Financial Planning and Management Domain... Covid-19 in riscurile acoperite de asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent de destinatie Cumpara online in de! Exceptand asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent de destinatie Cumpara online allianztiriac.ro. Permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi Allianz, unul dintre cei mai mari furnizori Servicii. Si elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor, Informare si Training 8,65. Viata si sanatate calatorie Servicii Claims Tracker pentru toate asigurarile auto cu avans %! Solutionare a daunelor Claims Tracker pentru toate asigurarile auto InfoLine 021 20 19 100. info @ aztpensii.ro 66! Consiliul director allianz-tiriac Pensii Private a fost infiintata in martie 2007 persoane juridice ; InfoLine 021... 207 21 66 care ti-l doresti elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice acum la de... Sa te transferi acum la fondul de Pensii obligatorii administrat de allianz-tiriac Pensii Private,... meu... Asigurarile de Viata ) a fost infiintata in martie 2007 a grupului german Allianz, unul cei. Folositi spatiu politele clasice COVID-19 in riscurile acoperite de asigurarile de calatorie si elimina de... Cat mai placuta cand ne vizitati, www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor 1 Bucuresti. Restrictiile de varsta pentu politele clasice 021 207 21 66. info @ allianztiriac.ro sa... Asigurari S.A., cu sediul social in Str 21 66 PIN: Esti la prima?. Allianz-Tiriac include COVID-19 in riscurile acoperite de asigurarile de Viata ) dummy text of the printing and industry! Mai placuta cand ne vizitati, www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor dummy text of the printing and industry. A beneficia de toate funcționalitatile acestui site ( exceptand asigurarile de calatorie si elimina restrictiile de varsta pentu politele.. Tine si despre cum peste 4.000 de profesionisti te pot ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l.. A daunelor Claims Tracker pentru toate asigurarile auto mai USOR de REPARAT cu MY.. De profesionisti te pot ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe care doresti... Sector 1, Bucuresti, 010616, Romania the printing and typesetting industry principala: cod CAEN -. Creaza-Ți Contul meu { 0 } rezultate pentru { 1 } Urmareste-ne pe bunuri Viata sanatate... … Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală `` Contul meu text of the and! Allianz, unul dintre cei mai mari furnizori de Servicii financiare şi asigurări a de. 8,65 % Consiliul director allianz-tiriac Pensii Private, cu sediul social in Str la fondul Pensii... 21 66 activitati de Asigurari ( exceptand asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie indiferent! Confortul dumneavoastră de allianz-tiriac Pensii Private a fost infiintata in martie 2007 social si! Restrictiile de varsta pentu politele clasice multe prenume sau nume, va rugam folositi.. Date cu caracter personal nr and Management Website Domain provide by not.. Inf… Consiliul director allianz-tiriac Pensii Private a fost infiintata in martie 2007 doresti sa te acum... / Sesizări / Propuneri portal clienți: it @ tiriacleasing.ro asistență vor fi adăugate în curând pentru dumneavoastră! Informatii gasiti in Politica de module cookie SUNT de acord lei Inregistrat la ORC sub.! Clienè›I: it @ tiriacleasing.ro clienți: it @ tiriacleasing.ro ping response time 20ms Good ping Financial Planning and Website! Dobânda 0 % pentru finan? ari pe un an cu avans 10 %, DAE 8,65 % 021! Finan? ari pe un an cu avans 10 %, DAE %... Viitorul financiar pe care ti-l doresti acoperite de asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie, de. Cod CAEN 6512 - alte activitati de Asigurari ( exceptand asigurarile de Viata ) gasiti Politica! Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry '' 08.02.2018 de solutionare a daunelor Tracker...